Ponad 200
POZYSKANYCH DOTACJI !

82,6% SKUTECZNOŚCI !!!

O AGRO INNOWACJE


AGRO INNOWACJE to jedna z największych firm doradczych zajmujących się pozyskiwaniem i rozliczaniem dotacji z PROW na rozwój rolnictwa i obszarów wiejskich.

Co wyróżnia ekspertów AGRO INNOWACJE ?

SKUTECZNOŚĆ
Pozyskaliśmy dla swoich klientów już ponad 200 dotacji !!!

DOŚWIADCZENIE
Zajmujemy się pisaniem wniosków o dofinansowanie z funduszy europejskich od ponad 7 lat!!!

KREATYWNOŚĆ
Nieważne jak innowacyjne gospodarstwo prowadzisz, ważne jak opiszemy je pod kątem kryteriów wyboru projektów i oczekiwań osób oceniających wniosek!!!

KOMPLEKSOWOŚĆ
Nie tylko napiszemy wniosek o dofinansowanie i pozyskamy Ci dotację z PROW ale też kompleksowo poprowadzimy i rozliczymy Twój projekt. Kompleksowo.
Od A do Z.

SERWIS
Jesteśmy do pełnej dyspozycji naszych klientów od momentu rozpoczęcia współpracy do całkowitego zakończenia realizacji projektu. Udzielamy porad na każdym etapie realizacji projektu.

ZMINIMALIZUJ RYZYKO
Nasza skuteczność w pozyskiwaniu dotacji to ponad 82% - jesteśmy jedną z najskuteczniejszych firm doradczych w Polsce. Zabezpieczamy naszych klientów bezpłatną poprawą wniosku i ponownym jego złożeniem w przypadku negatywnego wyniku pierwszej oceny.

BRAK GWIAZDEK
Nasza umowa z klientami jest czysta, przejrzysta i w pełni zabezpiecza klienta co wysokiej jakości napisanego projektu.

NIE ZOSTAWIAMY CIĘ Z DOTACJĄ
Nie tylko pozyskujemy dotacje ale także kompleksowo prowadzimy i rozliczamy projekty naszych klientów.

PROCEDURY GWARANTUJĄCE JAKOŚĆ PROJEKTÓW
Każdy napisany wniosek o dofinansowanie przed złożeniem do Instytucji jest sprawdzany i poprawiany przez kilku niezależnych ekspertów stosujących te same kryteria oceny jakie stosują Instytucja przyznająca dotacje.

NIE MARTW SIĘ UNIJNĄ BIUROKRACJĄ
Kompleksowo poprowadzimy i rozliczymy Twój projekt. Wniosek o dofinansowanie, biznesplan, dziesiątki oświadczeń, wnioski o płatność, postępowania przetargowe, wybór najkorzystniejszej oferty, terminy, opisy faktur, umowy z kontrahentami – nie martw się unijną biurokracją! Kompleksowo poprowadzimy i rozliczymy Twój projekt. Kompleksowo. Od A do Z.

REPUTACJA
Cieszymy się jedną z najlepszych opinii na rynku. Pracowaliśmy zarówno dla rolników jak i firm z wielkimi budżetami, zatrudniającymi dziesiątki osób jak i dla jednoosobowych podmiotów. Do każdego klienta niezależnie od wielkości i przychodów podchodzimy w równie rzetelny i zaangażowany sposób. Potwierdzają to liczne opinie i referencje naszych klientów.

JAKOŚĆ PROJEKTÓW
Stosujemy te same standardy sprawdzania i oceny wniosków co instytucje oceniające projekty. Wyśrubowane procedury jakie stosujemy gwarantują wysoką jakość projektów co przekłada się na skuteczność w pozyskiwaniu dotacji.UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE KONSULTACJE Z EKSPERTAMI AGRO INNOWACJE!

DORADZAMY ROLNIKOM
I POZYSKUJEMY DOTACJE Z PROW !!!KONTAKT Z EKSPERTEM:


Specjalista ds. dotacji
ERYK FASTYN
Tel.kom: +48 537 030 455
Tel.kom: +48 695 747 820

e-mail: kontakt@prow.com.pl

PROW: Śląskie, Łódzkie, Lubelskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Mazowieckie, Małopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Podlaskie, Podkarpackie, Lubuskie, Świętokrzyskie, Opolskie, Warmińsko-Mazurskie, Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie.

PROW: 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020

AGRO INNOWACJE – POZYSKUJEMY DOTACJE Z PROW !!!